Informacija pirkėjams

Prekių pristatymas

Prekių pristatymas visoje Lietuvoje yra nemokamas. Perkant mažiau kaip už 30 Eur prekių, pristatymo mokestis visoje Lietuvoje yra 5 Eur su PVM. Siuntos pristatymui į Kuršių Neriją taikomas papildomas mokestis.

Prekės pristatomos per 2-6 darbo dienas į visus Lietuvos miestus – į Jūsų namus, darbovietę ar kitą nurodytą vietą. Prieš pristatant prekes, su Jumis suderinsime tinkamą prekių pristatymo dieną, o prieš atvykstant, kurjeris susisieks telefonu.

Tarptautinis prekių pristatymo mokestis yra 10 Eur su PVM. 

Prekių grąžinimas

Mums svarbiausia ir labiausiai rūpi tai, kad Jūs liktumėte patenkinti. 

Tad jeigu nesate 100% patenkinti mūsų prekėmis, galite jas grąžinti, atgaudami visus sumokėtus pinigus arba pakeisdami prekes naujomis. Visas pakeistas prekes pristatysime nemokamai!

Jei norite atgauti pinigus arba pakeisti prekes, keičiamos prekės turi būti naujos, nenešiotos ir turi būti praėję ne daugiau nei 30 dienų nuo pristatymo dienos.

Grąžindami prekes labai siūlome užsisakyti pristatymo patvirtinimo paslaugą. Nepamirškite pridėti pirkimo sąskaitos, tuomet pinigus gausite per 5 darbo dienas nuo dienos, kuomet gausime Jūsų prekes. Nepamirškite pilnai apmokėti pašto išlaidas, nes mes nepriimame siuntinių, kuriems taikoma apmokėjimo po pristatymo paslauga arba siuntinių, už kuriuos pašto išlaidos nebuvo pilnai apmokėtos.

Jei siunčiate siuntinį iš kitos šalies, nepamirškite pasirūpinti, kad jis būtų pažymėtas ženklu „NO VALUE“ (liet. „jokios vertės“). Atmesime visus siuntinius, ant kurių bus nurodyta kokia nors vertė (tai reikštų, kad muitinės mokesčius turėtume sumokėti mes).

Pašto išlaidos už grąžinamų prekių siuntimą yra kliento atsakomybė; mes labai raginame Jus siunčiant grąžinamas prekes apdrausti. Ties.lt neatsako už pamestas ar nukreiptas grąžinimui siunčiamas prekes. 

Kaip apmokėti

Elektronine bankininkyste
Galite atsiskaityti šiomis elektroninės bankininkystės sistemomis: AB bankas „Swedbank“, AB „SEB bankas“, AB „DnB bankas”, „Nordea Bank Lietuva“, „Danske Bank A/S“ Lietuvos filialas, AB „Citadele bankas“, AB „Šiaulių bankas“. Norėdami atsiskaityti per savo banką, pasirinkite elektroninės bankininkystės „mokėjimo būdą“. Patvirtinus užsakymą, būsite nukreipti į mokejimai.lt sistemą, kurioje galėsite pasirinkti norimą banką. Pasirinkę banką, prisijunkite prie jo įprastu būdu. Sistema bus suformavusi Jūsų mokėjimą už prekes. Atlikus mokėjimą, elektroninės bankininkystės sistema užsidarys ir Jūs vėl sugrįšite į Ties.lt. Prisijungimo prie banko duomenys naudojami tik prisijungimui prie banko puslapio. Ties.lt šie duomenys neperduodami.  

Banko pavedimu
Atsiskaitant įprastu banko pavedimu apmokėjimas atliekamas pagal pateiktus duomenis (suma, banko sąskaitos numeris, užsakymo numeris bei visa kita informacija, reikalinga mokėjimui atlikti). Mokėjimo duomenys pateikiami užsakant prekes. Pinigai gaunami tą pačią dieną, jei pavedimas daromas iš AB SEB banko, arba kitą dieną, jeigu pavedimas daromas iš kitų bankų. Kai tik gaunamas Jūsų mokėjimas, užsakymas pradedamas vykdyti. 

Kaip pirkti

Siekiame, kad Jūsų apsipirkimas mūsų parduotuvėje būtų kuo paprastesnis, todėl paruošėme trumpą atmintinę kaip greitai ir patogiai galite atlikti pirkimą.  

1. Prekę, kurią norite įsigyti, įsidėkite į krepšelį paspausdami nuorodą „Į KREPŠELĮ“.  

2. Viršuje dešinėje atsiradęs papildomas laukas patvirtina, jog prekė buvo sėkmingai įdėta į krepšelį.  

3. Norėdami atsiskaityti, spauskite ant nuorodos „PIRKTI“. Jei ketinate rinktis daugiau prekių – apsipirkimą tęskite. Jūsų pasirinkta(-os) prekė(-s) krepšelyje išliks.  

4. Atsidariusiame krepšelyje patikrinkite užsakytas prekes. Čia taip pat galite keisti prekių skaičių, kiekį bei įrašyti nuolaidos kodą.

4.1. Spauskite nuorodą „PRISIJUNGIMAS“, jei nesate prisijungęs prie savo paskiros.

4.2. Spauskite nuorodą „PRISTATYMO INFORMACIJA“, jei esate prisijungęs ir pereikite prie 6 punkto.


 1. Atsidariusiame lange galite rinktis pirkti kaip: „esamas vartotojas“, „naujas vartotojas“arba „pirkti be registracijos“. Užsiregistravus arba prisijungus, užsakymą tęsite. Jei perkate „be registracijos“, užpildykite pirkėjo duomenis ir pristatymo informaciją. 

 

 1. Patikrinkite ar Jūsų pateiktuose duomenyse nėra klaidų. Pasirinkę atsiskaitymo būdą spauskite „PATVIRTINTI IR APMOKĖTI“.

   Jeigu ankščiau pasirinkote mokėjimo būdą „elektroninė bankininkystė“, spauskite „APMOKĖTI“, kad būtumėte nukreipti į mokėjimai.lt sistemą. Kitu atveju šį punktą praleiskite.  

  8. Apsipirkimas baigtas. Netrukus į savo elektroninį paštą gausite užsakymo patvirtinimo informaciją.
Priežiūra

Ties.lt rankų darbo ir dėmėms atsparūs kaklo kaklaraiščiai pagaminti iš 100% šilko. Jie pasižymi aukščiausia dizainerio kokybe. Jei tinkamai jais rūpinsitės, jie turėtų išlikti puikios būklės.

Geriausias būdas išsaugoti puikią kaklaraiščių formą – pasirūpinti, kad turėtumėte jų pakankamai, kad pernelyg greitai nenunešiotumėte. Tai ir pigesnis būdas papildyti savo drabužinę. Pagrindinė taisyklė ta, kad reikėtų turėti tris ar keturis kaklaraiščius, derančius prie kiekvieno kostiumo arba laisvalaikio aprangos. Laikykite kaklaraiščius sukabintus su kostiumais, prie kurių jie dera, ir kaskart, rengdamiesi kostiumą, rinkitės vis kitą kaklaraištį. Tiesiog susikabinkite kaklaraiščius ant švarko, šalia apykaklės.

Kasdien

Kaskart nusirišdami kaklaraištį ir atrišdami mazgą, laikykitės atvirkštinės sekos nei ta, kurios laikėtės užrišdami. Netraukite siauresniosios kaklaraiščio dalies per mazgą. Nepalikite kaklaraiščio užmazgyto, nes kitaip medžiaga visam laikui liks susiraukšlėjusi. Nusirišę kaklaraištį, pakabinkite jį ant kaklaraiščių laikiklio arba tiesiog ant paties švarko, šalia apykaklės.

Raukšlių ir dėmių šalinimas

Norint išlyginti kaklaraištį, paprastai užtenka palikti jį nakčiai kabėti ant kaklaraiščių laikiklio. Jei to nepakanka, suvyniokite kaklaraištį, pradėdami nuo siauresniosios dalies, ir palikite taip dienai. Galiausiai galite pamėginti kaklaraištį pagarinti (tačiau nelyginkite). 

Ties.lt pardavinėjami kaklaraiščiai pagaminti iš šilko, vilnos, medvilnės arba lino. Pašalinti dėmes iš šilko nėra taip jau paprasta. Visuomet pirmiausia nusausinkite dėmę, o ne trinkite. Valydami vandenyje tirpstančias dėmes, naudokite švarią medžiagos skiautę ir pavilgykite ją nedideliame kiekyje mineralinio vandens. Jei valote aliejingas dėmes, gali pagelbėti talko pudra. Rimtesnes dėmes galima pašalinti naudojant dėmių išėmiklį arbą kitokį švelnų valiklį, tačiau pirmiausia pasimėginkite ant kitos kaklaraiščio pusės ir įsitikinkite, kad valiklis nepažeis kaklaraiščio. Sauso valymo skalbykla – paskutinis variantas.

Ties.lt kaklaraiščiai yra atsparūs dėmėms. Tačiau, kaip ten bebūtų, stenkitės jų išvengti! Jei valgote ne namuose, pasiriškite už apykaklės servetėlę, kad nesuteptumėte kaklaraiščio. 

Kelionėse

Norėdami savo kaklaraiščius supakuoti, pradėkite nuo siauresniosios dalies ir atsargiai suvyniokite į 4 dalis. Atvykę į vietą, išpakuokite ir sukabinkite savo kaklaraiščius (ir kostiumą) vonioje, kol prausitės – garai padės ištiesinti susimetusias nedideles raukšleles. Pasiimkite kelis kaklaraiščius – taip atrodysite šviežūs, net turėdami vos kelis kostium

Pločiai

Nesate tikri kokį kaklaraiščio plotį pasirinkti?

Mes pasiruošę Jums padėti!

 • 8,9 cm – mūsų standartinio pločio kaklaraiščiai.
 • 8,5 cm – platesnis kaklaraištis
 • 7,6 cm – tarpinis variantas, jeigu norite truputį siauresnio nei standartinis, bet nenorite siaurojo kaklaraiščio. 
 • 6,4 cm – populiariausias siaurojo kaklaraiščio dydis, vertinamas klientų, kuriems patinka modernus stilius.
 • 5,1 cm – įnoringiausiems, koją kojon su mada žengiantiems, klientams.

 

Kaklaraiščio plotis matuojamas per plačiausią kaklaraiščio vietą.

Close Menu
×
×

Cart